Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Dopuszczenie i certyfikacja

Bez względu na to, czy chodzi o dopuszczenie UL/CSA, dopuszczenie Ex lub inne dopuszczenia specyficzne dla rynku – firma Bürkert bez trudności zachowuje konieczne standardy.

Gdy chodzi o bezpieczeństwo, nie ma żadnego ale. Oprócz wymagań klienta obowiązuje spełnienie wymaganych dopuszczeń dla danego rynku.

Dopuszczenia bez kompromisu

Firma Bürkert jest producentem i usługodawcą. Ta zasada odzwierciedla się w naszych produktach, ale także w produkcji i wszystkich procesach przedsiębiorstwa. Stosownie do tego spełniamy wymagane kryteria, aby rozwiązania firmy Bürkert stosować pomyślnie na całym świecie. Firma Bürkert była jednym z pierwszych producentów zaworów poza Ameryką Północną, która otrzymała certyfikację do badań we własnym zakładzie i posiada ją aż do dzisiaj.

Dzięki naszej wiedzy technologicznej jesteśmy w stanie samodzielnie wykonywać wymagane pomiary i w razie potrzeby uzyskać niezbędne dopuszczenia także dla naszych klientów. To jeden z przykładów, dlaczego klienci współpracując z firmą Bürkert w kwestii dopuszczeń są bezpieczni.

 

Certyfikaty systemu zarządzaniaCertyfikaty systemu zarządzania

Certyfikaty dotyczące zarządzania jakością, ochrona środowiska i ochroną pracy

Poniżej znajdziesz certyfikaty firmy Bürkert na temat zarządzania jakością, ochroną środowiska i ochroną pracy. Poszczególne certyfikaty udostępnione są do bezpłatnego pobrania.