Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

O firmie Bürkert

Dzięki naszej fascynacji płynami i wszystkim, co jest z nimi związane, jesteśmy światowym liderem w dziedzinie technologii pomiarów, kontroli i regulacji cieczy i gazów. Jesteśmy dla naszych klientów solidnym partnerem i wspólnie z nimi opracowujemy wyjątkowe rozwiązania do nietypowych wyzwań lub, w razie potrzeby, dostarczamy również pojedyncze komponenty do zastosowań związanych z płynami. 
Moglibyśmy w tym miejscu napisać znacznie więcej — o rodzinnym przedsiębiorstwie Bürkert, naszym portfolio rozwiązań czy wyjątkowym zespole Bürkert. Nie robimy tego jednak, ponieważ chcemy dać Ci możliwość wyboru, czego chcesz się dowiedzieć o firmie Bürkert. Najlepiej więc po prostu samemu przejrzyj dostępne informacje.

Keyvisual Bubbles

Poznaj nas lepiej

Bürkert w 90 sekund

Liczby, dane, fakty*

Pracownicy

3500+

Obroty ze sprzedaży produktów

720 Mio. €

Udział badań i rozwoju

6,4%

Kraje z całego świata

30+

Firma rodzinna

100%

Kwota inwestycji

24,8%

* Status 2022

Nasze portfolio rozwiązań

W Bürkert kochamy wszystko, co przepływa — gazy, ciecze lub po prostu dobre pomysły. Koncentrujemy się na branżach przemysłowych — od farmaceutycznej, spożywczej, medycznej, laboratoryjnej i stomatologicznej po elektroniczną, sektor półprzewodników i branżę energetyczną. Czy to produkty standardowe, czy też zautomatyzowane rozwiązania systemowe — wspólnie z naszymi klientami zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Założyciel Christian Bürkert —
podróż w czasie

  • Christian Bürkert, Gründer von Bürkert Fluid Control Systems

    Od pioniera do lidera rynku

    Dzięki wizjonerskiemu planowaniu, twórczej innowacyjności i ogromnemu zapałowi Christian Bürkert jest zaliczany do przedsiębiorców, którzy stworzyli fundamenty nowego porządku gospodarczego w powojennych Niemczech — z intensywnym umiędzynarodowieniem. Jego ogromne zaangażowanie napędzało rozwój firmy Bürkert, która aktualnie jest wiodącym na świecie przedsiębiorstwem z branży technologii pomiarów, sterowania i regulacji. Wszystko zaczęło się dość niepozornie — w niewielkim gospodarstwie rolnym w Ingelfingen.

    O historii Bürkert

Spółki zależne i firmy partnerskie

Moja lista do porównania