Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

O firmie Bürkert

Dzięki naszej fascynacji płynami i wszystkim, co jest z nimi związane, jesteśmy światowym liderem w dziedzinie technologii pomiarów, kontroli i regulacji cieczy i gazów. Jesteśmy dla naszych klientów solidnym partnerem i wspólnie z nimi opracowujemy wyjątkowe rozwiązania do nietypowych wyzwań lub, w razie potrzeby, dostarczamy również pojedyncze komponenty do zastosowań związanych z płynami. 
Moglibyśmy w tym miejscu napisać znacznie więcej — o rodzinnym przedsiębiorstwie Bürkert, naszym portfolio rozwiązań czy wyjątkowym zespole Bürkert. Nie robimy tego jednak, ponieważ chcemy dać Ci możliwość wyboru, czego chcesz się dowiedzieć o firmie Bürkert. Najlepiej więc po prostu samemu przejrzyj dostępne informacje.

Keyvisual Bubbles

Poznaj nas lepiej

Zespół zarządzający

Jako komitet pięcioosobowy zespół zarządzający Bürkert ponosi ogólną odpowiedzialność za Grupę Bürkert. Choć każdy jego członek posiada własny obszar odpowiedzialności, najważniejsze decyzje są podejmowane wspólnie, aby rozłożyć odpowiedzialność za sukces i cele firmy na kilka osób.

Lokalizacje

„Local for local” to motto o kluczowym znaczeniu dla naszej długoterminowej strategii ekspansji, w której nie zapominamy o naszych korzeniach. Nasze inwestycje obejmują nie tylko na naszą siedzibę główną w Niemczech, ale jesteśmy także obecni na arenie międzynarodowej, na przykład w Chinach, USA i Indiach. Dzięki zakładom produkcyjnym w lokalizacjach, w których pojawia się zapotrzebowanie, zapewniamy szybszą dostępność zarówno produktów standardowych, jak i rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy skutecznie wspierać naszych lokalnych klientów.

Niezawodne komponenty standardowe do systemów respiratorów

Prosta i nieskomplikowana pomoc w czasie pandemii — współpraca z Trimatec

Kompaktowy blok wodno-powietrzny dla unitów stomatologicznych

Urządzenia do uzdatniania wody, dezynfekcji i elementy doprowadzające ciśnienie w unitach stomatologicznych firmy KaVo Dental GmbH

Zautomatyzowane komponenty armatury do procesów browarniczych

Nowoczesna technologia automatyzacji dla pilotażowej warzelni piwa Weihenstephan – współpraca z ATN GmbH

Kariera w firmie Bürkert – u atrakcyjnego pracodawcy

Bürkert w 90 sekund

Liczby, dane, fakty*

Pracownicy

3700+

Obroty ze sprzedaży produktów

710 Mio. €

Udział badań i rozwoju

6,9%

Kraje z całego świata

30+

Firma rodzinna

100%

Kwota inwestycji

18,2%

* Status 2023

Nasze portfolio rozwiązań

W Bürkert kochamy wszystko, co przepływa — gazy, ciecze lub po prostu dobre pomysły. Koncentrujemy się na branżach przemysłowych — od farmaceutycznej, spożywczej, medycznej, laboratoryjnej i stomatologicznej po elektroniczną, sektor półprzewodników i branżę energetyczną. Czy to produkty standardowe, czy też zautomatyzowane rozwiązania systemowe — wspólnie z naszymi klientami zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Założyciel Christian Bürkert —
podróż w czasie

  • Christian Bürkert, Gründer von Bürkert Fluid Control Systems

    Od pioniera do lidera rynku

    Dzięki wizjonerskiemu planowaniu, twórczej innowacyjności i ogromnemu zapałowi Christian Bürkert jest zaliczany do przedsiębiorców, którzy stworzyli fundamenty nowego porządku gospodarczego w powojennych Niemczech — z intensywnym umiędzynarodowieniem. Jego ogromne zaangażowanie napędzało rozwój firmy Bürkert, która aktualnie jest wiodącym na świecie przedsiębiorstwem z branży technologii pomiarów, sterowania i regulacji. Wszystko zaczęło się dość niepozornie — w niewielkim gospodarstwie rolnym w Ingelfingen.

    O historii Bürkert

Spółki zależne i firmy partnerskie