Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Kompetencje i kreatywność płyną razem

Bürkert na Targach Hannover 2017, Hala 9, stoisko G16

Eksperci od przepływów z firmy Bürkert są obecni również w tym roku od 24 do 28 kwietnia na wiodących targach przemysłowych HMI. To tu rodzinne przedsiębiorstwo z niemieckiego regionu Hohenlohe udowadnia, jak opanowało najróżniejsze podstawowe zasady fizyczne oraz przysłowiowo odpala futurystyczna machinę kompetencji.

Fascynujący świat technik przepływu jest dziedziną, w której Bürkert już od ponad 70 lat jest wiodącym specjalistą w skali światowej. Ten kreatywny partner indywidualnych rozwiązań systemowych dostarcza swoim klientom poprzez skoncentrowanie się na podstawowych zasadach fizyki oraz dzięki wiedzy fachowej o konstrukcji produktów i systemów wykraczające poza branżę konstruktywne rozwiązania dla prawie wszystkich zadań związanych z techniką przepływu. Spektrum działań przedsiębiorstwa sięga od badań i projektowania palety produktów dla licznych obszarów technik przepływu, przez doradztwo i inżynierię aż po uruchomienie i konserwację.

Kreatywność i kompetencje w obiegu

Aby odwiedzającym targi przybliżyć temat procesu konstruowania wysokowartościowych komponentów dla pomiarów, sterowania i regulacji gazów i cieczy oraz równocześnie umożliwić kreatywny dialog, Bürkert przygotował coś wyjątkowego. Główną atrakcją na targach Hannover będzie futurystyczna machina kompetencji. Ta abstrakcyjnie przedstawiona sztuka inżynierska łączy najróżniejsze podstawowe zasady fizyki technik pomiarów, sterowania i regulacji oraz unaocznia kompetencje i kreatywność ekspertów Bürkert w poszukiwaniu niecodziennych rozwiązań problemów. Machina kompetencji wizualizuje techniczne zależności przepływów i nawiązuje do segmentów przedsiębiorstwa: Water, Gas, Hygienic i Micro. To w obrębie tych czterech segmentów połączone zostały najróżniejsze aplikacje.

Potrzeby klienta – zidentyfikować i zrozumieć

Rozwiązania systemowe i produkty marki Bürkert stosowane są w najróżniejszych branżach. Przedsiębiorstwo zna przy tym wymagania poszczególnych branż. Przy poszukiwaniu rozwiązań problemów dostawca systemów nie myśli jednak w danych kategoriach, ale je przekracza. Przykładowo to, co sprawdza się w przemyśle spożywczym i motoryzacyjnym, może być równie dobre w zakresie budowy maszyn, medycynie, a nawet w podróży w kosmos. Dopiero poprzez zmianę perspektywy możliwe są niecodzienne i specyficzne rozwiązania i pomysły. Rodzinne przedsiębiorstwo z Ingelfingen postawiło sobie za cel, aby swoim klientom oferować zawsze rozwiązanie na miarę i wychodzące poza standardy branży.  

Moja lista do porównania