Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Bürkert ponownie znalazł się wśród najlepszych przedsiębiorców

Studium kształcenia magazynu Capital wynagradza zaangażowanie świetną oceną

Ponownie intensywny wkład specjalistów Bürkert w zakresie kształcenia odniósł skutek: w szeroko zakrojonym studium magazynu gospodarczego Capital oraz platformy talentów  www.Ausbildung.de przedsiębiorca Bürkert został odznaczony najwyższą notą wśród niemieckich przedsiębiorstw kształcących zawodowo.

Po raz pierwszy Capital – wraz z platformą talentów Ausbildung.de – przeprowadził szeroko zakrojone badania, jak kształcą niemieckie przedsiębiorstwa. Celem studium było ukazanie faktorów sukcesu – jako rodzaju kompasu najlepszych zawodowych kwalifikacji oraz pomocy w zorientowaniu się zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla młodej generacji na drodze zawodowej.

Odznaczenie podkreśla, jak ważne dla nas jest wewnętrzne kształcenie. Instruktorzy Bürkerta wspierają młodą kadrę od zapoznania się aż do egzaminu. Kształcimy średnio 120 młodych ludzi, aktualnie w 28 kierunkach zawodowych i akademickich. Zależnie od wybranej drogi kształcenia przyjmujemy absolwentów po szkole zawodowej i po maturze. Są oni pod opieką instruktorów i mistrzów oraz 50 opiekunów praktyk poszczególnych kierunków kształcenia i z reguły są przejmowani po zakończeniu kształcenia. „nigdy nie poprzestajemy na status quo”, wyjaśnia kierownik centrum kształcenia Britta Ohl. „W naszym nowo wybudowanym w roku 2016 centrum kształcenia Bürkert w miejscowości Criesbach przykładowo połączyliśmy wykształcenie z dokształcaniem w jednym miejscu, co otwiera nam zupełnie nowe możliwości dla nowych kadr”, to o koncepcie kształcenia Bürkert.