Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Nowe funkcje oprogramowania: kontroler wsadowy do typów z bramą sieciową ME43 i ME63

Nowa funkcja oprogramowania „Batch Controller” jest teraz dostępna dla typów ME43 i ME63. W połączeniu z naszymi zaworami i czujnikami oferujemy z jednego źródła wszystkie komponenty do indywidualnego rozwiązania dozowania wsadowego.

 

Batching Solution with FLOWave Flowmeter and Display

Czym jest dozowanie wsadowe? 

Dozowanie lub napełnianie wsadowe polega na kontrolowanym przerwaniu przepływu cieczy. Oprócz czujników i zaworów ważną rolę pełni kontroler dozowania: jako centralna jednostka sterująca w procesie dozowania, kontroler dozowania monitoruje dane z czujników i reguluje pracę zaworu. 

Kompletne rozwiązanie napełniania dostarczane z jednego źródła

Łącząc nasze sterowniki wsadowe typu ME43 lub typu ME63 z urządzeniami z naszego obszernego asortymentu czujników przepływu i zaworów, możemy tworzyć indywidualne systemy produkcji wsadowej. Są one dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb – czy to jako szafa sterownicza (typ ME43), czy też system polowy (typ ME63). 
Dodając do tego wyświetlacz ze wstępnie skonfigurowanym pulpitem nawigacyjnym produkcji wsadowej, otrzymujesz wszystkie komponenty potrzebne do kompletnego rozwiązania do napełniania.

Dlaczego warto wybrać systemy dozowania Bürkert – korzyści w skrócie

✓ Indywidualne systemy wsadowe: 
Oferta z wszystkimi wymaganymi komponentami i wiedza inżynieryjna doświadczonych ekspertów Bürkert – jeden dostawca do stworzenia Twojego kompletnego systemu napełniania.

✓ Rozwiązanie modułowe: 
Integracja i rozruch przez PLC lub jako w pełni cyfrowe samodzielne rozwiązanie – wybór należy do Ciebie!

✓ Precyzyjne wyniki napełniania dzięki automatycznej korekcji opóźnienia napełniania: 
Nasza samoucząca się funkcja wsadowa stale analizuje zmierzony wolumin (czy masowe natężenie przepływu) i automatycznie dostosowuje go do woluminu docelowego.

✓ Intuicyjna obsługa: 
Zapewnij sobie rozwiązanie przyjazne dla użytkownika Odkryj wyświetlacz ze wstępnie skonfigurowanym pulpitem nawigacyjnym lub oprogramowaniem narzędziowym „Bürkert Communicator” z kreatorami do konfiguracji i parametryzacji systemu wsadowego.

✓ Elastyczna integracja: 
Dzięki rozwiązaniom do szaf sterowniczych i instalacji polowych, nasze systemy wsadowe są gotowe do zastosowania w wybranej przez Ciebie koncepcji automatyzacji.

Brzmi to interesująco? 
Skorzystaj z naszej ugruntowanej wiedzy w zakresie zastosowań i ekspertyzy technicznej i pozwól nam doradzić Ci indywidualnie w kwestii dozowania wsadowego. 

ContactContact

You can communicate with Bürkert through a variety of channels. We are here for you!