Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Produkt tygodnia – zawór bezpośredniego działania typu 6027

W tym tygodniu inżynier sprzedaży w oddziale Wielka Brytania & Irlandia Suzy Lewis wyjaśni, dlaczego zawór  bezpośredniego działania ze zworą podnoszoną typu 6027 jest produktem tygodnia.

„Paleta produktów Bürkert ciągle się rozszerza i mogłabym wybrać bardzo wiele produktów, które pozwalają naszym klientom znaleźć świetne rozwiązanie na potrzeby ich instalacji.

Tym razem jednak sięgnę do naszej podstawowej oferty na zawory, a dokładnie do uniwersalnego typu 6027. Ten 2/2 – drogowy zawór bezpośredniego działania ma szerokie zastosowanie w aplikacjach do gazów i cieczy, radzi sobie także z mediami nieznacznie agresywnymi.

Zawór przeznaczony jest do szerokiego zakresu temperatur od -40 do +140 ºC (w kombinacjach z różnymi uszczelnieniami), ale może być również dostarczony w wersji dla wysokiego ciśnienia, do 250 bar. Najważniejszą cechą powodującą, że jest to produkt tygodnia jest to, że ten bezpośredniego działania, normalnie otwarty zawór może być oferowany z przyłączem do ½ cala” - - Suzy Lewis, Bürkert UK Internal Sales Engineer - South West & North, Scotland & Northern Ireland. 

Moja lista do porównania