Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Produkt tygodnia / Typ 2034 Bürkert – wielofunkcyjne rozwiązania blokowe

W tym tygodniu Ian Webster, Field Segment Manager oddziału Wielka Brytania & Irlandia opowiada o bloku zaworowym typu2034 i wyjaśnia, dlaczego jest to nasz produkt tygodnia.

 

Typ 2034 marki Bürkert – blok multifunkcyjny jest świetnym rozwiązaniem i stanowi odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z zastosowaniem automatyki.  

Jego wypróbowana elastyczność w zakresie konstrukcji oraz możliwość modyfikacji sprawia, że blok perfekcyjnie nadaje się do różnych aplikacji higienicznych, takich jak dozowanie i regulacja cieczy w procesie czyszczenia i sterylizacji w aplikacjach sterylnych, gdzie wolumen wewnętrzny i strefa martwa są sprowadzone do absolutnego minimum. Produkty aseptyczne stają się coraz bardziej cenne, a straty są coraz droższe. Typ 2034 stanowi kombinację napędu i regulacji w tym samym bloku, co redukuje straty i podnosi opłacalność aplikacji. Typ 2034 jest dostępny w różnych konfiguracjach i wielofunkcyjnych konstrukcjach; ten produkt marki Bürkert stanowi nowoczesne rozwiązanie przemysłowe dokładnie odpowiadające potrzebom regulacji procesu”.

- Ian Webster, Bürkert UK & Ireland Field Segment Manager .hygienic – Pharmaceutical.

 

 

Moja lista do porównania