Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Instalacja szaf sterowniczych w obszarze higieny

Kompletne, gotowe do podłączenia pneumatyczne sterowniki marki Bürkert dla obszaru procesowego.

Dla szybkiej i pewnej automatyki procesów ciekłych w przemyśle spożywczym i w produkcji używek Bürkert Fluid Control Systems rozwinął technologię standardowych, higienicznych szaf sterowniczych złożonych z jednostek przystosowanych do wzajemnego połączenia, które mogą być szybko dostarczone, przyłączone i uruchomione.

Rozwiązania systemowe do pneumatyki bazują na typach wysp zaworowych marki Bürkert 8640 i 8644 AirLINE Quick, wbudowanych w higieniczne obudowy. Obudowy szaf sterowniczych Bürkert oferuje zależnie od wymiarów poszczególnych komponentów w trzech szerokościach, przy zachowaniu tej samej wysokości i głębokości. To ograniczenie niesie za sobą zaletę w postaci standaryzacji i krótkich czasów dostaw, oferuje również dzięki modułowej konstrukcji wystarczającą elastyczność dla indywidualnych rozwiązań.

Nakład na automatyzację procesu zostaje zminimalizowany przez to, że sprawdzone techniki są dokładnie wzajemnie dopasowane, a ich wypracowanie przez zespół Bürkert miało na celu najwyższe bezpieczeństwo procesu i dostępność aplikacji. Kompletne rozwiązanie systemowe jest w momencie dostawy gotowe do podłączenia, przetestowane i towarzyszą mu wszelkie wymagane certyfikaty.

Więcej w artykule prasowym:

Moja lista do porównania