Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Elastyczny montaż i duży zakres pomiaru

Ultradźwiękowy przepływomierz nie zawiera żadnych ruchomych części, dzięki czemu jest odporny na zanieczyszczenia i praktycznie nie wymaga konserwacji.

Czujnik temperatury jest już zintegrowany w urządzeniu i dzięki modułowej budowie przepływomierz ultradźwiękowy można szybko i łatwo zamontować w instalacji, zarówno poziomo, jak i pionowo.

Artykuł prasowy
przepływomierz ultradźwiękowy w procesach regulacji temperatury przepływomierz ultradźwiękowy w procesach regulacji temperatury

Procesy kontroli temperatury, takie jak chłodzenie lub ogrzewanie w przetwórstwie metali lub tworzyw sztucznych, muszą przebiegać płynnie, aby zapewnić jakość produktu. Oznacza to, że przepływomierze stosowane w obwodach muszą również działać niezawodnie. Jednocześnie jednak wymagane są również duże zakresy pomiarowe, aby można było rejestrować zarówno objętości robocze, jak i małe nieszczelności. Prezentując ultradźwiękowe przepływomierze Bürkert, specjalista w dziedzinie kontroli przepływów, oferuje po raz kolejny praktyczne rozwiązanie.

Moja lista do porównania