Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Burkert @ Automaticon 2023

Odwiedź nas od 7 do 9 marca 2023 r. w HALI EXPO XXI WARSZAWA, stoisko C-14/D-9 i dowiedz się więcej o naszych różnorodnych rozwiązaniach z zakresu automatyki.

Targi Automaticon 2023: Przyszłość automatyki

Przygotuj się na doświadczenie przyszłości automatyki na targach Automaticon 2023 w Warszawie, gdzie zaprezentujemy nasze kompleksowe rozwiązania.

Jako wiodący dostawca innowacji w dziedzinie automatyki, jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszą najnowszą ofertę na jednym z najważniejszych wydarzeń w branży.

Na targach Automaticon 2023 będziesz miał okazję dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak możemy pomóc w usprawnieniu Twoich procesów, zwiększeniu wydajności i skali.

Nasz zespół ekspertów będzie tam, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pokazać, jak nasze rozwiązania dostosowujemy do konkretnych potrzeb. 

Niezależnie od tego, czy szukasz najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie kontroli przepływu płynów, najnowszych osiągnięć w automatyzacji, czy po prostu szukasz inspiracji dla swojego kolejnego projektu, targi Automaticon 2023 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić.

Bilet wstępu na Automaticon

Nie masz jeszcze biletu?

W takim razie zarejestruj się bezpłatnie na: Rejestracja 

Na tegorocznych targach z dumą prezentujemy na żywo następujące systemy:

1. Disinfection Cube: Ten eksponat pokazuje nasz zautomatyzowany i precyzyjny proces dezynfekcji, demonstrując różnice między konwencjonalną metodą a rozwiązaniem Bürkert.

2. Hands-on IVD: Ten eksponat pokazuje nasz mikro-system, wykorzystywany do kontroli procesów In Vitro Diagnostic.

3. Robolux in Motion: W tym eksponacie zademonstrujemy różnicę w objętości martwej pomiędzy naszym systemem Robolux i tradycyjnym systemem kolektorowym.

4. Flow Meter: Podejmij wyzwanie – zagraj w wymagającą grę w sterowanie strumieniem gazu, w której możesz spróbować przechytrzyć nasz w pełni zautomatyzowany proces regulacji dopływu gazu do układu.

Nie przegap tej okazji, aby poznać przyszłość automatyzacji i korzyści, jakie nasze rozwiązania mogą przynieść Twojej firmie.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem na targach Automaticon 2023!

Moja lista do porównania