Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Bürkert @ SPS IPC Drives 2018

W dniach 27. – 29. listopada 2018 podczas targów SPS IPC Drives, stoisko nr 690, hala 7 zapraszamy do odkrycia naszych innowacyjnych komponentów i rozwiązań systemowych stworzonych specjalnie dla automatyzacji procesu.  

Nieprzerwany monitoring na wyspie zaworowej? Tak. To możliwe.

Gdy chodzi o przepływ, stan napełnienia, ciśnienie, dozowanie, analizę, filtrację, temperaturę, mieszanie albo automatyzację procesu - w obrębie cieczy i gazów Bürkert kompetentnym partnerem.

Wyspa zaworowa AirLINE Typ 8652

Nasza nowa wyspa zaworowa AirLINE Typ 8652 umożliwia wyświetlenie danych diagnostycznych jako prostego tekstu i symboli na wyświetlaczu LC umieszczonym bezpośrednio na zaworem pilotującym.

Integracja sprzętu i oprogramowania w środowisku automatyzacji Siemensa  

Siemens-Automatisierung

Szybka certyfikacja, zewnętrzne wyłącznie zaworów i zintegrowana standaryzowana funkcja diagnostyki: prezentujemy, jak profitują funkcje innowacyjnych wysp zaworowych.  

Scentralizowana, zdecentralizowana, blisko procesu?

Prozessautomatisierung

Co sprawia, że nasze kompetencje rozwiązań w ramach automatyzacji są tak wyjątkowe? Bürkert oferuje inteligentną i dopasowaną koncepcję automatyzacji procesu. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat możliwości naszych elastycznych rozwiązań.  

Optimalna kontrola procesu w praktyce: modernizacja instalacji w środowisku Ex

Prozesskontrolle

Więcej miejsca i mniej nakładów na instalację: na targach SPS IPC Drives prezentujemy, jak koncern działający w diedzinie chemii tekstylnej Huntsmann wykorzystuje sterowanie zaworami procesowymi za pomocą wyspy zaworowej.

Na sotisku prezentujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie automatyzacji procesu - już teraz cieszymy się na rozmowę z Państwem! 
  

Jeśnie jeszcze nie zaopatrzyli się Państwo w bilet wstępu na SPS IPC Drives,
to prosimy o kontakt z nami: Kontakt

Posiadają Państwo specjalny kod rabatowy?
Kod można wykorzystać tutaj: SPS IPC Drives

 

Moja lista do porównania