Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Bürkert @ IFAT 2018

Zapraszamy na spotkanie z Bürkert Fluid Control Systems na targach IFAT w dniach 14. - 18. maja 2018 w Hali C1, Stoisko 427/526!

Czy chodzi o przepływ, napełnienie, ciśnienie, dozowanie, analizę, filtrację, temperaturę, mieszanie czy automatyzację procesów - w dziedzinie cieczy i gazów Bürkert jest Państwa kompetentnym pratnerem.

Właśnie dlatego na targach IFAT w dniach 14 - 18 maja 2018 w hali C1, stoisko 427/526 prezentujemy to, co umiemy najlepiej: komponenty i rozwiązania systemowe do elastycznego zastosowania w technologii wodnej.

 

Nasze Highlights na targach IFAT:

Online-Analyse-System

Dzięki innowacyjnej MEMS-Chiptechnologii można zminiaturyzwać sam proces analizy wody. Oferujemy wymianę nieekonomicznych szkalnych sond i zminimalizowanie dozy pomiarowej.

Jak umieścić aż do 6 parametrów w jednym urządzeniu prezentujemy na przykładzie naszego Systemu Analizy Online podczas targów IFAT.
Innowacyjna analiza wody pitnej: prosto, pewnie, bez przestojów. 

 

 

 

Ventilinsel

Intelligentna samodiagnoza poprzez LC-Display: prezentujemy na targach IFAT komunikację naszej wyspy zaworowej w formie tekstu i symboliki. 
Dzięki płycie przyłączeniowej AirLINE-Quick wyspy zaworowe można w nieskomplikowany sposób zintegrować z szafą sterowniczą. 

 

Intelligentne rozwiązania sterowania procesem: osieciowane, centralne, niezawodne.

 

  

Nasz personel niecierpliwie czeka na interesujące rozmowy z Państwem! 

Nie mają Państwo jeszcze biletu wstępu na IFAT?

Prosimy o kontakt: Kontakt

Moja lista do porównania