Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Bürkert @ Expo Lounges 2017

Wielopoziomowa platforma Lounges 2017 otwiera podwoje w Stuttgarcie w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2017. Tematy, w jakich będzie się koncentrować to czystość, czyszczenie, higiena i sterylne warunki w procesie produkcji i wytwarzania oraz w innych sektorach związanych z tematem zanieczyszczeń.

Bürkert posiada gruntowną wiedzę oraz znaczne doświadczenie w obrębie tych zagadnień. W świecie higieny, gdzie kompaktowość, śladowe ilości, czyszczenie i sterylizacja, strefy martwe, zanieczyszczenia krzyżowe są na porządku dziennym, my zapewniamy wydajność procesu i wyższe zyski oferując niezliczone możliwości.

Obecnie koncentrujemy się wokół naszego produktu FLOWave – przepływomierza wykorzystującego technologię Surface Acoustic Waves, która oprócz innych zalet, redukuje strefy martwe w tubie pomiarowej.

OneMinute-Achema-2015_video_medium.mp4

Kolejnym promowanym obecnie produktem jest nasz Tube Valve Body – hydroformowany rurowy korpus zaworu dla zaworów membranowych, zapewniający większą wydajność i przyjazny środowisku bardziej niż każda inna technologia zaworów membranowych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do naszego stoiska numer B3.1 w hali 9 – czekamy na Państwa!

Moja lista do porównania