Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Bürkert @ Anuga FoodTec

Targi Anuga FoodTec to globalna impreza przeznaczona dla podmiotów przemysłu spożywczego i produkcji napojów. Miejscem spotkania jest Kolonia / Niemcy, w terminie 20 - 23 marca 2018.

Gdy chodzi o przepływ, napełnienie, ciśnienie, dozowanie, analizę, filtrację, temperaturę, mieszanie albo automatyzacje procesu – Bürkert jest kompetentnym partnerem w tematach związanych z cieczami i gazami.

Dlatego prezentujemy na targach Anuga FoodTec, od 20 do 23 marca 2018 w hali 10.2, stoisko Stand C-090-D-099 to, co potrafimy najlepiej: elastyczne komponenty oraz koncepty i rozwiązania systemowe techniki procesowej i automatyzacji do zastosowania w higienicznym środowisku procesu.

Automatyzacja higienicznym środowisku procesu

Szukają Państwo ogólnie znanych rozwiązań automatyzacji, które bazują na standardowych komponentach i równocześnie dadzą się dopasować do indywidualnych potrzeb? To Państwo wskazują kierunek, a Bürkert dostarczy odpowiednie rozwiązanie automatyzacji:

  • Automatyzacja centralna w szafach sterowniczych w przestrzennym oddaleniu od techniki procesowej.
  • Zdecentralizowana automatyzacja z czapkami sterującymi umieszczonymi  bezpośrednio na armaturze.
  • Automatyzacja blisko procesu ze standaryzowanym systemem automatyzacji typu 8614.

AirLINE – nowa innowacyjna wyspa zaworowa ze sprężonym powietrzem podnosi bezpieczeństwo procesu

Wyspa zaworowa typu 8652 AirLINE oferuje proste uruchomienie i konserwację, jak również bezpieczeństwo procesu – obojętne, czy w szafie sterowniczej, czy bezpośrednio w obrębie procesu. Dzięki różnorodnym możliwościom komunikacji pasuje do Przemysłu 4.0. Dodatkowo możliwa jest jej integracja z Platformą EDIP marki Bürkert.

Zawory procesowe i regulacyjne dla napojów i płynnego pożywienia (Liquid-Food)

Oczywiście zaprezentujemy też całą paletę naszych zaworów procesowych i regulacyjnych do higienicznej techniki procesowej. Różne możliwości zestawień obudowy, napędów, sterowania i komunikacji umożliwiają znalezienie odpowiedniego rozwiązania.

Jako partner oferujący dopasowane rozwiązania systemowe oraz innowacyjne produkty chętnie doradzimy i wesprzemy Państwa w wyborze.

BürkertPlus oferuje serwis dla Państwa instalacji: montaż, szkolenie, konserwacje, usuwanie błędów i modernizację aplikacji. Jeśli są Państwo zainteresowani, czekamy na kontakt.

W bilety wstępu na targi Anuga FoodTec można zaopatrzyć się tutaj: Kontakt.

Moja lista do porównania