Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Wiodąca firma na świecie w dziedzinie Fluid Control Systems

Od ponad 70 lat pomysły w firmie Bürkert skupiają się wokół tematyki płynów i gazów.

Nie ma prawie dnia, abyśmy nie cieszyli się z nowych, przynoszących korzyści rozwiązań. Wszystko, co płynie, fascynuje nas. Obojętnie, czy przepływ mierzymy, sterujemy nim lub go regulujemy. I z pewnością jest to ta fascynacja, dzięki której jesteśmy światowym liderem w dziedzinie Fluid Control Systems.

Organizacja procesu

Firma Bürkert z regulowanych procesów stworzyła organizację, która codziennie optymalizuje się dzięki bliskości klientów. Bliskość, która dla nas jako przedsiębiorstwa średniej wielkości, jest oczywista. Przez rozbudowę naszej światowej sieci i optymalizację procesu we wszystkich obszarach można lepiej wymieniać doświadczenia w dziedzinie Fluid Control Systems. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na naszych klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o poszczególne komponenty czy indywidualne rozwiązania systemowe.

Rozwiązania systemowe

Fascynacja naszymi zadaniami w dziedzinie Fluid Control Systems skłania nas odważnie do przełamania barier. Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo szukamy i znajdujemy nietypowe rozwiązania dla nietypowych problemów. Przykładem jest segmentacja rynków. Dzięki temu wypracowujemy optymalne rozwiązania dla klientów, szczególnie rozwiązania systemowe ukierunkowane na aplikacje, nie tracąc z oczu produktu.

Pozwól się zafascynować naszymi rozwiązaniami w dziedzinie Fluid Control Systems.

Witamy w firmie Bürkert!

AKMAKM

Wymagające formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych to nasza pasja.

Dowiedz się więcej o naszej spółce zależnej AKM.

BDGBDG

Poniżej zamieszczone są informacje o naszych firmach partnerskich BDG

ZTOZTO

Poniżej zamieszczone są informacje o naszych firmach partnerskich ZTO

Schwarzer PrecisionSchwarzer Precision

Schwarzer Precision – firma wiodąca na niemieckim rynku w obszarze rozwoju i produkcji mikropompek do zastosowań High-End od dnia 01 lipca 2015 należy do Grupy Bürkert. Protfolio produktów firmy stanowi perfekcyjne uzupełnienie dla Grupy Bürkert. Dzięki know-how firmy Schwarzer Precision w zakresie technologii pompek możemy podnieść nasze kompetencje w obszarze rozwiązań systemowych i innowacyjności systemów przepływu. Poprzez to jesteśmy bliżej celu, jakim jest zajęcie pozycji wiodącego na świecie partnera dla zintegrowanych rozwiązań systemowych w obszarze fluidyki.

Moja lista do porównania