Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
Bürkert - Blisko Ciebie
Urząd /2
  • Biuro główne
  • Siedziba
  • Systemhaus
  • Dystrybutor
  • Urząd
  • Roślina
  • Centrum logistyczne
bürkert
 

Segmentacja według aplikacji – szczególne podejście: często potrzebny jest tylko nowy sposób podejścia

Koncepcja firmy Bürkert dotycząca segmentacji według aplikacji jest absolutnie unikalna. Podział segmentów Bürkert według zastosowań ma prosty powód: ustanowienie możliwie prostego i logicznego powiązania z klientem.

Drukuj

To jest więcej niż jedynie "Business Approach". To jest sposób myślenia, abyśmy całą naszą energię mogli skoncentrować na kliencie, abyśmy mogli lepiej współpracować.

Nie chcemy utknąć w naszym świecie. Chcemy myśleć o TWOIM świecie. Chcemy mówić TWOIM językiem - i rozumieć ciebie. Chcemy rozwiązać TWOJE problemy i przekształcić je w zupełnie nowe rozwiązania. Twoje wymagania są naszymi wymaganiami; chcemy je wspólnie przezwyciężyć.

Dzięki naszej organizacji w segmentach dotyczących zastosowań możemy zdecentralizować nasze myślenie, wejść do twojego świata i ZROZUMIEĆ go. Nie tylko to, co robisz, ale znacznie ważniejsze jest, DLACZEGO to robisz i na tej podstawie opracować świeże i zaskakujące pomysły, które prawdopodobnie nigdy by nie weszły w życie w inny sposób.

Segmenty Bürkert powinny odzwierciedlać świat - Water, Gas, Hygienic i Micro (woda, gaz, higiena i technika mikrostrumieniowa).

W każdym segmencie łączymy różne technologie, aby można było zaoferować naszym klientom indywidualne rozwiązania dla konkretnych przypadków zastosowania.

Przyjrzyjmy się dokładniej naszemu światu:

Jeśli chodzi o wodę, jesteśmy w swoim żywiole.

Woda to złoto przyszłości. Żaden inny surowiec nie ma takiego znaczenia dla życia. Doświadczenie i skuteczność to nasze atuty. W firmie Bürkert wieloletnia wiedza i fachowość we wszystkich aspektach chemii wody i uzdatniania wody łączą się w strumień bezpiecznych, efektywnych i oryginalnych rozwiązań.

Dalsze informacje

Nie tylko gorące powietrze!

Bez względu na to, gdzie trzeba precyzyjnie i powtarzalnie sterować gazami czy też regulować je lub mieszać, klienci ufają naszym kompetencjom. Ponieważ mówimy ich językiem.

Dalsze informacje

Mamy bzika na punkcie higieny

W przypadku procesów związanych z ochroną zdrowia w obszarze higieny i zastosowań klinicznych nie uznajemy kompromisów. Tam, gdzie ściśle monitoruje się czystość i higienę, nasze rozwiązania zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i prostą walidację. Ale także w tym segmencie wymagania stale się zmieniają. Nasze działania w ramach segmentu pomagają wdrażać nowe rozwiązania w odpowiednim czasie.

Dalsze informacje

Liczenie mikrolitrów?

Nawet w bardzo małych rzeczach odnajdujemy prawdziwą wielkość. W naszym segmencie Micro opracowujemy indywidualne rozwiązania systemowe, które na niewielkiej przestrzeni łączą w sobie maksymalną precyzję z minimalnym wysiłkiem. A więc wszędzie tam, gdzie liczy się każda kropla.

Dalsze informacje

Moja lista do porównania