Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail

Portal klienta My Bürkert

Skorzystaj z wielu korzyści płynących z portalu My Bürkert i zarejestruj się.

Jesteś już zarejestrowany na naszej stronie? Zaloguj się teraz! Korzystaj z naszych usług online za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona. Kliknij tutaj, aby przejść bezpośrednio do portalu klienta My Bürkert i naszego sklepu internetowego. Po zalogowaniu można również pobrać dane CAD do naszych artykułów.

 

3 pomocne funkcje, które ułatwiają codzienną realizację zamówień

Śledzenie przesyłek

Zobacz status swoich zamówień i śledź dostawy.

Dowody dostawy i faktury

Ważne dokumenty są dostępne do pobrania w każdej chwili.

Historia zamówień

Śledź swoje zamówienia.

Chciałbyś skorzystać z naszych usług online? Zarejestruj się teraz i korzystaj z zalet portalu klienta Mój Bürkert oraz naszego sklepu internetowego:

 

Szczegółowe objaśnienie zakładki My Bürkert

Moje zamówienia

Chcesz śledzić swoje zamówienia w Bürkert i wiedzieć, czy dostawa jest już w drodze do Ciebie? Opcja Moje Zamówienia oferuje wiele możliwości: przeglądaj swoją historię zamówień i śledź swoje przesyłki. Pobierz dowody dostawy i faktury powiązane z zamówieniem lub przeszukaj listę zamówień według numerów katalogowych. Można również sprawdzić warunki dostawy i warunki płatności na podstawie poszczególnych zamówień, a także ponownie zamówić zamówienia, które zostały już złożone w identyczny sposób. Można tutaj również wygodnie przeglądać swoje ceny netto i brutto poszczególnych pozycji. Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj film.

Moje oferty

Potrzebujesz wyceny dla swoich procesów przed złożeniem zamówienia? Utwórz ofertę samodzielnie z przedmiotów znajdujących się w koszyku lub na liście obserwowanych, a następnie przejrzyj ją w obszarze Moje oferty. Zrób to wygodnie online, składając zamówienie w naszym sklepie internetowym bezpośrednio z oferty.
Udostępniamy tutaj wszystkie oferty, które są powiązane z kontem użytkownika w Bürkert. Należą do nich z jednej strony oferty stworzone przez użytkownika. Z drugiej strony otrzymasz oferty, które zostały przygotowane przez pracowników firmy Bürkert. Więcej dowiesz się z filmu w zakładce „Moje oferty”.

Moje listy obserwowanych

Na Mojej liście obserwowanych możesz zapisać artykuły, które chciałbyś kupić w przyszłości. Na przykład twórz specyficzne dla danego projektu listy obserwowanych i udostępniaj je swoim współpracownikom lub osobie kontaktowej firmy Bürkert, aby z wyprzedzeniem szczegółowo koordynować działania.

Moje dane

W pozycji menu Moje dane można uzyskać informacje o swoich danych klienta w Bürkert. Należą do nich na przykład: Twoje adresy dostawy, Twój adres rozliczeniowy oraz warunki.

Masz pytania lub chcesz zmienić swoje dane klienta? Skontaktuj się z nami osobiście. Bezpośrednią osobę kontaktową Bürkert znajdziesz również w zakładce Moje dane. Możesz również zmienić swoje hasło lub usunąć konto.

Moje usługi

W pozycji menu Zwroty i usługi można poprosić o wycenę usług takich jak naprawa lub kalibracja, zarezerwować wizytę na miejscu, poprosić o zwrot lub zostawić opinię. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film.

Korzystaj z możliwości pobierania naszych danych CAD

Model CAD

Dzięki rejestracji na naszej stronie internetowej poza korzystaniem z My Bürkert można pobierać także modele 3D do naszych artykułów.

Gotowi na krótką wycieczkę filmową po My Bürkert?

Zapoznaj się z naszym filmem My Bürkert – Twoje korzyści wyjaśnione w prosty sposób:

Więcej informacji na temat My Bürkert można znaleźć również w poniższych filmach, które bardziej szczegółowo wyjaśniają korzyści i funkcje niektórych zakładek: 

 

Więcej informacji na temat rejestracji można znaleźć w poniższych filmach: 

Rejestracja

Zarejestruj się bezpłatnie w naszych usługach online i korzystaj z licznych korzyści, takich jak:

 

✓ Zamawianie szybko i łatwo w naszym sklepie internetowym

✓ Śledzenie przesyłek i przeglądanie faktur

✓ Tworzenie list obserwowanych lub generowanie ofert

✓ Pobieranie danych CAD