Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail
contact bubble
Individuální řešení

Czy chcesz wspólnie z nami opracować i zrealizować indywidualne rozwiązanie?

 Ordynacyjny

 E-Mail

 

Centralna automatyzacja

Serce sterowania procesami

Zintegrowanie technologii w centralnej lokalizacji jest możliwe w szybki i łatwy sposób dzięki wzajemnie dopasowanym komponentom. Sprawdzona technologia szaf sterowniczych, wysp zaworowych, modułów komunikacyjnych i zaworów CLASSIC zapewnia jednocześnie najwyższe bezpieczeństwo procesu.

Korzyści i zalety

 • Wszystko zintegrowane w jednym miejscu
 • Ochrona przed korozją i nieuprawnionym dostępem
 • Sprawdzona technologia zapewniająca najwyższe bezpieczeństwo procesu
 • Modułowa struktura dla indywidualnych rozwiązań

Centralna automatyzacja tworzy klasyczny system sterowania procesami, wiążąc kontrolę i informację w jednym miejscu. Sprawdzona technologia i dopasowane do siebie komponenty, od szafy sterowniczej, wyspy zaworowej i modułu komunikacyjnego aż po zawory serii CLASSIC, dbają o szybki rozruch aplikacji. Komponenty są łatwe do skonfigurowania, w 100% przetestowane i z pełną dokumentacją, co zapewnia bezproblemową instalację.

Centralne zintegrowanie sterowania w jednym pomieszczeniu lub szafie sterowniczej zapewnia bezpieczne i niezakłócone rozmieszczenie technologii. Jest to szczególnie przydatne, gdy wokół instalacji panują bardzo surowe warunki zewnętrzne i wymagane jest najwyższe bezpieczeństwo procesu. Wymiana zaworów pilotowych jest możliwa także podczas eksploatacji, co zapewnia stały dostęp do instalacji. Centralne sterowanie procesami w formie zintegrowanej zapewnia większą przejrzystość i można je łatwo rozbudować.

Kiedy ta koncepcja będzie odpowiednia

 • Centralne połączenie sterowania pneumatycznego
 • Izolowana lokalizacja ze względu na trudne warunki otoczenia i regularnie przeprowadzany proces czyszczenia
 • Ograniczenie dostępu

Co specjalnego oferuje takie rozwiązanie automatyzacji

 • Wszystko w jednym miejscu – wyspy zaworowe w większych szafach sterowniczych
 • Sprawdzona technologia i dopasowane do siebie komponenty, od szafy sterowniczej, wyspy zaworowej i modułu komunikacyjnego aż po zawory serii CLASSIC

Zalety i korzyści

 • Wszystko zintegrowane w jednym miejscu
 • Ochrona przed korozją i nieuprawnionym dostępem
 • Sprawdzona technologia zapewniająca najwyższe bezpieczeństwo procesu
 • Modułowa struktura dla indywidualnych rozwiązań
 • Zredukowane koszty inżynieryjne dzięki zaprogramowanej platformie
 • Szybka i łatwa konfiguracja
 • przeprowadzone testy i pełna dokumentacja
Zdecentralizowana automatyzacjaZdecentralizowana automatyzacja

Systemy do produkcji żywności lub farmaceutyków muszą być wydajne, bezpieczne i higieniczne. Aby zagwarantować przetwarzanie cennych tworzyw bez pozostałości i zanieczyszczeń krzyżowych, stałą jakość produktu i nie ryzykować przestojów, niezbędny jest cyfrowy monitoring procesu. Najłatwiejszym sposobem są zdecentralizowane rozwiązania w zakresie automatyki, które lokalnie mogą sterować inteligentnymi komponentami i szybko reagować. W celu zapewnienia optymalnego dopasowania takiej technologii zaworów krótkodystansowych do istniejącej koncepcji maszyny lub instalacji służymy obiektywnym doradztwem i mamy gotową ofertę neutralnych rozwiązań. Redukujemy wtedy do minimum wszystko, bez czego można się obejść: złożoność, ryzyko i nakłady natury inżynierskiej. Służymy pomocą.

 

Automatyzacja rozdzielonaAutomatyzacja rozdzielona

Bez względu na to, czy chodzi o produkcję farmaceutyków, czy artykułów spożywczych – higiena, bezpieczeństwo i stała monitorowalność są czynnikami o najwyższym znaczeniu. Cele te można osiągnąć na przykład poprzez automatyzację rozdzieloną instalacji lub maszyny. Rozwiązanie takie sprawdza się zarówno w przypadku nowych, jak i istniejących instalacji i nie musi być skomplikowane. Firma Bürkert wesprze Cię optymalnie dopasowanymi i kompaktowymi rozwiązaniami, które zostaną dopasowane do istniejących struktur i które są elastyczne – w końcu już dziś trzeba myśleć o jutrze i uwzględniać przyszłe kroki innowacyjne w kontekście cyfryzacji. Dowiedz się, jak połączyć nasze różnorodne komponenty i po prostu połączyć wyspy zaworowe, szafy sterownicze i zawory procesowe w jeden system automatyki. Doradzamy obiektywnie, neutralnie i z dużym doświadczeniem.

Moja lista do porównania