Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail
contact bubble
Individuální řešení

Czy chcesz wspólnie z nami opracować i zrealizować indywidualne rozwiązanie?

 Ordynacyjny

 E-Mail

 

Redukcja emisji gazów dzięki układowi oczyszczania spalin

Rozwiązanie dozujące SCR dla czystego środowiska dzięki oczyszczonym gazom spalinowym

Zalety i korzyści

  • Sprawdzona platforma
  • Kompaktowa, łatwa w serwisowaniu konstrukcja
  • Szybkie i wydajne dopasowanie

Silniki Diesla są stosowane w wielu obszarach. Niezależnie od tego, czy jest to powietrze czy woda, samochód osobowy czy statek, stacjonarny silnik do wytwarzania energii, czy też mobilny napęd pojazdów. Silnik Diesla wykazuje swoje zalety w wielu różnych sytuacjach. Jednak wraz z rosnącą liczbą silników Diesla wzrastają poziomy emisji. Tlenki azotu wytwarzane podczas spalania oleju napędowego stwarzają podobne problemy dla naszego środowiska jak dwutlenek węgla lub cząsteczki sadzy.

Nasz wkład w czyste środowisko: Rozwiązanie dozujące SCR

Z pomocą przychodzi amoniak, który reaguje z tlenkami azotu, rozpadając się na azot i wodę. Ta reakcja chemiczna, zwana selektywną redukcją katalityczną (SCR), jest drogą do technologii zapewniającej czyste środowisko. Tak zwane katalizatory SCR redukują tlenki azotu w wymaganym zakresie zgodnie z obowiązującymi normami i rozporządzeniami.
W technologii SCR ważne jest, aby medium reakcyjne mogło być dozowane w sposób bezpieczny i powtarzalny. Równie ważne jest, aby moduły dozujące były trwałe, kompaktowe i lekkie. Wszystkie technologie posiadające te właściwości można otrzymać od jednego dostawcy: Zawory i czujniki, podobnie jak technologia tworzyw sztucznych i inżynieria systemowa.

Wartość dodana dzięki systemom marki Bürkert

Komponenty takie jak zawory, czujniki lub kompletne moduły dozujące w systemach redukcji emisji z technologią SCR wymagają wysokiej termicznej i chemicznej odporności materiałów oraz wysokiego poziomu szczelności fizycznej. Dlatego też nasze elektromagnetyczne zawory odcinające i zawory regulacyjne wykorzystują specjalnie wtapiane cewki naszej własnej produkcji. Nasi inżynierowie integrują je w zależności od zastosowania z jednostkami dozującymi dla różnych klas wydajności. Gwarantuje to zoptymalizowany, ekonomiczny rozmiar przy znacznie mniejszej różnorodności interfejsów. Moduły dozujące zwiększają integralność i redukują koszty instalacji i testowania.

Platforma do niezawodnego dozowania SCR

Platform worry-free SCR Dosing

Szerokie portfolio produktów jest podstawą dla jednostek dozujących SCR od jednego dostawcy. Wszystkie podstawowe komponenty zaworów i czujników są odpowiednie dla obszaru zastosowania i sprawdzone. Szeroka gama produktów, doświadczenie w technologii systemu SCR i koncepcja platformy zapewniają krótki czas projektowania.

Posiadanie we własnym zakładzie wszystkich niezbędnych technologii produkcyjnych, takich jak obróbka metali, technologia tworzyw sztucznychi budowa szaf sterowniczych, zwiększa efektywność przebiegu projektowania i produkcji. Wszystko to zapewnia szybkie testowanie i spełnienie ustawowo określonych limitów.

W celu sprostania indywidualnym wyzwaniom opracowujemy i wdrażamy wspólnie z użytkownikiem idealnie dopasowane rozwiązanie w jednym z naszych Systemhaus.

Moja lista do porównania