Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail
contact bubble
Individuální řešení

Czy chcesz wspólnie z nami opracować i zrealizować indywidualne rozwiązanie?

 Ordynacyjny

 E-Mail

 

Technologia pomp

Wydajność systemów naszych klientów wspomagamy poprzez integrację wysoko precyzyjnych pomp.

W różnych zastosowaniach oprócz sterowania przepływem cieczy i gazów oraz jego regulacji konieczny jest także transport tych mediów. Aby sprostać tym wymaganiom, firma Bürkert współpracuje z Schwarzer Precision – liderem w dziedzinie technologii projektowania
i produkcji wysoko precyzyjnych i trwałych mikropomp membranowych.
Dzięki owocnej współpracy jesteśmy w stanie tworzyć także bardzo złożone systemy pompowania płynów, składające się z zaworów, czujników, regulatorów i pomp, i tym samym realizować kompleksowe procesy w zakresie sterowania, regulacji i transportu.

Przegląd Twoich wartości dodanych

  • Krótszy czas od momentu powstania koncepcji produktu aż do wprowadzenia go na rynek
    Tworzenie systemów wykorzystujących technologię pomp i zaworów „pod jednym dachem” zmniejsza nakłady na koordynację pracy oraz skraca czas realizacji projektów.
  • Mistrzowska wydajność
    Właściwości pompy, takie jak szybkość podawania, zakres ciśnienia, żywotność itd. indywidualnie dostosowujemy do zastosowań naszych klientów. Poprzez integrację pompy w całym systemie zapewniamy optymalne funkcjonowanie rozwiązania, które dzięki temu posiada dodatkowe zabezpieczenia, mniej złączy oraz kompaktową konstrukcję.
  • Minimalna logistyka
    Jedna osoba kontaktowa ds. procesu tworzenia produktu oraz produkcji i dostawy seryjnej ułatwia naszym klientom komunikację i logistykę. W pełni przetestowane systemy, które dostarczamy klientom z jednej ręki, spełniają ich wszystkie wymagania.

Więcej informacji na temat eksperta ds. pomp – Schwarzer Precision można – znaleźć na stronie:

 

 

 

Albo prosimy skontaktować się bezpośrednio z naszym działem dystrybucji:

Moja lista do porównania