Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail
contact bubble
Individuální řešení

Czy chcesz wspólnie z nami opracować i zrealizować indywidualne rozwiązanie?

 Ordynacyjny

 E-Mail

 

Technologia tworzyw sztucznych

Cały proces formowania „z jednej ręki”.

Kompleksowa realizacja Twojego projektu

Cały proces – od przygotowania projektu przez budowę narzędzi po wytworzenie produktów – odbywa się u nas „pod jednym dachem” i poszczególne etapy są realizowane bardzo blisko siebie.
W niektórych przypadkach bardziej opłaca się wykonać płytę przyłączeniową lub obudowę
z tworzywa sztucznego niż z metalu – firma Bürkert jest w stanie szybko zaproponować taką alternatywę o wysokiej jakości. Kompetencje firmy Bürkert w zakresie tworzyw sztucznych znacznie wychodzą poza zakres samego wtryskiwania tworzyw sztucznych. Naszym klientom oferujemy realizację całego procesu „z jednej ręki” – od wyboru i kwalifikacji materiałów przez zaprojektowanie elementów konstrukcji, stworzenie prototypów, symulację, budowę narzędzi i kontrolę techniczną aż po wtryskiwanie tworzyw sztucznych.

Technologia tworzyw sztucznych – przegląd Twoich wartości dodanych

 • Szybka realizacja Twoich wymagań
  Bezpośrednia bliskość biur projektowych i wewnętrznych działów budowy narzędzi
  i wytwarzania produktów z tworzyw sztucznych umożliwia sprawną koordynację pracy i szybką realizację wymogów naszych klientów.
 • Znakomite właściwości produktów
  Naszym klientom oferujemy duży wybór materiałów z bogatej oferty sprawdzonych standardowych i wysoko wydajnych tworzyw sztucznych odpowiednio do ich wymogów oraz zatwierdzone na szczeblu międzynarodowym materiały i zakłady produkcyjne, które zapewniają najwyższą jakość produktów.
 • Przejrzysta kontrola terminów i kosztów
  Osoba kontaktowa ds. całego procesu tworzenia produktów zapewnia naszym klientom przejrzystą kontrolę terminów i kosztów.
 • Optymalny termin realizacji projektu i minimalne ryzyko
  W zależności od tego, jakie wymagania mają nasi klienci co do dokładności, wierności w oddaniu szczegółów i jakości powierzchni, wykorzystujemy wybrane metody produkcji prototypów przy użyciu odpowiednio dobranych narzędzi. Ponadto oferujemy niedrogie prototypy, wykonane z oryginalnego materiału. Dzięki temu zapewniamy optymalny termin realizacji projektu i minimalne ryzyko, ponieważ wymagane funkcje i parametry miejsca montażu można przetestować i zagwarantować już na etapie tworzenia prototypów. W ten sposób ograniczamy do minimum czasochłonne szlifowanie narzędzi do produkcji seryjnej i gwarantujemy płynne przejście do procesu produkcji seryjnej.
 • Skuteczne wdrażanie Twoich pomysłów
  Elastyczne procesy produkcji gwarantują skuteczne wdrażanie pomysłów naszych klientów – od prostych elementów po złożone podzespoły. Wykorzystujemy przy tym wieloletnie doświadczenie, które wykracza poza proces formowania – od wyboru materiałów przez konstrukcję elementów i budowę narzędzi po produkcję seryjną.

   

Duży wybór różnorodnych materiałów

 

 

 

Laboratorium do kwalifikacji wybranych materiałów

 

 

 

Projektowanie elementów konstrukcji

 

 

 

Tworzenie wzorców kontroli działania i miejsca montażu

 

 

 

Symulacja produktów i narzędzi

 

 

 

Projektowanie i budowa narzędzi

 

 

 

Kontrola techniczna

 

 

 

Wtryskiwanie tworzysz sztucznych

Moja lista do porównania