Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail
contact bubble
Individuální řešení

Czy chcesz wspólnie z nami opracować i zrealizować indywidualne rozwiązanie?

 Ordynacyjny

 E-Mail

 

Produkcja cewek

Od drutu do zaworu elektromagnetycznego.

Kompleksowa realizacja Twojego projektu

Sami nawijamy, poddajemy kształtowaniu i sprawdzamy nasze cewki. Ta niezależność gwarantuje pełną kontrolę jakości i identyfikowalność produkcji zaworu elektromagnetycznego. Nasze nawijarki są w stanie nawijać drut, który jest niewiele grubszy od ludzkiego włosa. Długość uzwojenia cewki może dzięki temu osiągać do 4 km. W zależności od wymaganej mocy i odporności chemicznej stosujemy różne materiały do kształtowania. Po każdym etapie produkcji następuje automatyczne testowanie funkcji wszystkich cewek. Nasz wysoki stopień integracji pionowej umożliwia produkcję indywidualnych cewek na życzenie klienta – zawsze pasujących do zaworu pod kątem mocy i napięcia.

Produkcja cewek – przegląd Twoich wartości dodanych

 • Szybka realizacja Twoich wymagań
  Bogata standardowa oferta cewek umożliwia nam szybką reakcję na wymagania naszych klientów oraz pozwala wdrażać indywidualne wersje zgodnie ze specyficznymi kryteriami.
 • Spełnienie Twoich indywidualnych potrzeb
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy w zakresie projektowania
  i rozmieszczania napędów elektromagnetycznych przy użyciu różnych stali magnesowych i materiałów zewnętrznych oraz w zakresie elektrycznej techniki przyłączeniowej potrafimy idealnie dopasowywać rozwiązania do zastosowań naszych klientów.
 • Krótkie terminy realizacji
  Ze względu na szeroki zakres naszej działalności produkcyjnej jesteśmy w stanie zagwarantować najkrótsze terminy wdrożenia, reakcji i produkcji – również
  w przypadku indywidualnych rozwiązań specjalnych.

Przykłady indywidualnych rozwiązań specjalnych:

  

Cewki z szerokim zakresem napięcia do pojazdów szynowych oraz specyficznych dla danego kraju sieci elektrycznych / zakresów częstotliwości

  

Inteligentne cewki ze zintegrowaną elektroniką sterującą

Cewki z zezwoleniami / certyfikatami ochrony przeciwwybuchowej i dopuszczeniami UR