Bürkert - Blisko Ciebie
Urząd /2
  • Biuro główne
   Burkert-Contromatic G.m.b.H Austria - Oddzial w Polsce
   Branch-Office of Austria
   Bernardynska street 14 a
   PL-02-904 Warszawa
   Telefon +48 22 840 60 10
   Telefaks +48 22 840 60 11
   e-mail ohrexreg@ohrexreg.cy
  • Biuro główne
   Bürkert Contromatic G.m.b.H.
   Diefenbachgasse 1-3
   A-1150 Vienna
   Telefon +43 1 8941333
   Telefaks +43 1 894 1300
   e-mail vasb@ohrexreg.ng
 • Biuro główne
 • Siedziba
 • Systemhaus
 • Dystrybutor
 • Urząd
 • Roślina
 • Centrum logistyczne
bürkert
We make ideas flow.
We make ideas flow.

Schwarzer Precision

Schwarzer Precision – firma wiodąca na niemieckim rynku w obszarze rozwoju i produkcji mikropompek do zastosowań High-End od dnia 01 lipca 2015 należy do Grupy Bürkert. Protfolio produktów firmy stanowi perfekcyjne uzupełnienie dla Grupy Bürkert. Dzięki know-how firmy Schwarzer Precision w zakresie technologii pompek możemy podnieść nasze kompetencje w obszarze rozwiązań systemowych i innowacyjności systemów przepływu. Poprzez to jesteśmy bliżej celu, jakim jest zajęcie pozycji wiodącego na świecie partnera dla zintegrowanych rozwiązań systemowych w obszarze fluidyki.

Przedsiębiorstwo Schwarzer Precision zostało założone w roku 1970 przez Juergena Schwarzer i zajmowało się produkcją akwariów, terrariów, a także biologicznych systemów podgrzewania i filtracji. Przez lata przedsiębiorstwo rozwinęło się jako producent miniaturowych pompek membranowych dla przemysłu.

Od roku 1995 Schwarzer Precision była prowadzona przez drugie pokolenie, małżeństwo Very i Marcusa Schwarzer. Wraz ze zmianą generacji nastąpiła zmiana programu inwestycyjnego i konsekwentny rozwój w kierunku techniki medycznej i laboratoryjnej, środowiskowej oraz technik pomiaru, sterowania i regulacji. Nowy kierunek spowodował rozszerzenie palety produktów. Ta obejmuje dziś pompki do gazu i cieczy, czyli obok pompek membranowych także pompki z kotwicą wibrującą, łopatkowe, rotacyjne i linearne. Koronnym produktem są najmniejsze na świecie pompki membranowe i łopatkowe. W roku 2011 Schwarzer Precision został nagrodzony przez fundację Oskar Patzelt (najważniejsze niemieckie odznaczenie w dziedzinie gospodarki).

Schwarzer Precision od 40 lat rozwija swoje kompetencje i doświadczenie w obszarze rozwoju i produkcji pompek precyzyjnych. Na tym know-how i związanej z nim technologii polegają na całym świecie klienci najróżniejszych branży.

Przedsiębiorstwo od początku istnienia związane jest z Essen i w roku 2012 zajęło nowo wyposażony budynek, w którym koncentrują się wszystkie funkcje firmy.

Tak jak Bürkert, Schwarzer Precision obok innowacyjnych produktów i najwyższej jakości, stawia na ekologię, a ponadto został certyfikowany jako przedsiębiorca przyjazny rodzinie.

Dalsze informacje o Schwarzer Precision, a także produktach i zastosowaniu znajdą Państwo pod adresem www.schwarzer.com

 

 

Urząd

Schwarzer Precision GmbH & Co KG
Am Lichtbogen 7
D-45141 Essen
Telefon +49 201 316 970
Telefaks +49 201 316 97 29
e-mail vasb@fpujnemre.pbz

Moja lista do porównania