Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail
bürkert
 

Kultura przedsiębiorstwa

Nowoczesna organizacja jest wymogiem naszych czasów

Firma Bürkert kształtuje kulturę przedsiębiorstwa poprzez formę organizacyjną obejmującą wszystkie struktury z kilkoma interfejsami i dużym ukierunkowaniem na cel. Pod tym względem definiujemy hierarchię nie poprzez status, ale raczej przez gotowość przejęcia pro-aktywnej odpowiedzialności. Kultura naszego przedsiębiorstwa kładzie nacisk na działalność zespołową i odpowiedzialność w postępowaniu naszych pracowników we wszystkich obszarach.

Silna kultura przedsiębiorstwa

Podstawowe punkty tożsamości naszej korporacji tworzą transparentne decyzje i dalsze przekazanie odpowiedzialności do odpowiednich zespołów. Dalszy ważny punkt, to aktywna wzorcowa rola kadry kierowniczej. Te zasady obowiązują na całym świecie i charakteryzują tożsamość naszej korporacji.

Jeden zespół na całym świecie

Aby można było kompleksowo wykonać złożone zadania i projekty, w naszym przedsiębiorstwie stawiamy na pakiet kompetencji we wszystkich obszarach. Dzieje się to z możliwie największą elastycznością przy zachowaniu niezbędnych reguł. Nasza korporacja sprzyja bezpośredniej komunikacji między sobą oraz efektywnej współpracy w zespołach projektowych.

Celem jest wspólne osiągnięcie tego, co nie byłoby możliwe w pojedynkę.

Moja lista do porównania