Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
Bürkert - Blisko Ciebie
Urząd /2
  • Biuro główne
  • Siedziba
  • Systemhaus
  • Dystrybutor
  • Urząd
  • Roślina
  • Centrum logistyczne
bürkert
 

Wytrzymałe moduły T-CUT dla mikro i ultrafiltracji

Producent membran i modułów CUT Membrane Technology, od początku roku 2013 część Grupy Bürkert, zaprezentował na targach ACHEMA nową grupę produktów T-CUT moduły rurowe. Wytrzymałe moduły tubowe / rurowe z PVDF i PES są oferowane dla indywidualnych rozwiązań membranowych z różnych materiałów i z różnymi połączeniami.

Drukuj

Membrany modułów rurowych T-CUT są wykonane z solidnych materiałów i odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i trwałością. Poprzez wyjątkową stabilność i możliwość czyszczenia z pomocą chemikaliów, moduły rurowe T-CUT mogą być wykorzystane nawet do szczególnych rozwiązań, takich jak na przykład zbiorniki z płynem żrącym. Również w przemyśle obróbki metalu, przy oddzielaniu oleju i wody lub rozdzielaniu wody i biomasy moduły rurowe znajdą zastosowanie. Rury z długością modułu od 1.000 do 3.100 mm i średnicą przepustu od 5,2 mm do 25,4 mm przeznaczone są do wysokiej koncentracji materiałów stałych. Korpus ze średnicą od 25 do 300 mm dostępny jest w wersji ze stali szlachetnej, PP, PCV i GFK. Zakres ciśnień modułów rurowych T-CUT sięga od 1 do 10 bar, a temperatury od 5 do 60 °C.

CUT Membrane Technology została założona w roku 2004 i produkuje w fabryce w Erkrath liczne innowacyjne moduły rurowe, z włókien, PP i spiralne do separacji mediów płynnych. Moduły te wyposażone są przez firmę CUT w znacznej części z membran własnej produkcji. Typowe obszary zastosowania tych rozwiązań membranowych to chemia, inżynieria środowiskowa, produkcja żywności i obróbka metalu. Przedsiębiorstwo CUT odznacza się praktycznym doradztwem w zakresie planowania i instalacji modułów filtrujących, a także usługami serwisowymi.

Moja lista do porównania