Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
Bürkert - Blisko Ciebie
Urząd /2
 • Biuro główne
 • Siedziba
 • Systemhaus
 • Dystrybutor
 • Urząd
 • Roślina
 • Centrum logistyczne
bürkert
 

Uniwersalne urządzenie dalej rozszerza funkcjonalność

Poprzez opcję dodatkowego połączenia nowego czujnika chloru typu 8232 do indywidualnie dopasowywanego systemu multiCELL rozszerzona zostaje obszerna już oferta Bürkert na typy czujników. Multikanałowy przekaźnik / regulator typu 8619 z szerokim spektrum funkcji, w plastikowym korpusie, może być stosowany wraz z najróżniejszymi rodzajami czujników i montowany elastycznie w szafie sterowniczej, na ścianie i połączeniu rurowym.  

Drukuj

Przez uniwersalny przekaźnik / regulator typu 8619 w wersji panelowej albo w oddzielnym korpusie do montażu na ścianie lub przewodzie rurowym, Bürkert oferuje kompletny, elastyczny system pomiarowy do połączenia z różnymi czujnikami, do różnych zadań w zakresie pomiarów, sterowania i dozowania. Urządzenie nadaje się idealnie do sporej liczby zastosowań w obszarze przygotowania wody, procesie produkcji środków żywności i farmaceutyków. System składa się z obszernie wyposażonego urządzenia bazowego, którego zakres funkcji może być indywidualnie i adekwatnie do potrzeb rozszerzany poprzez karty pamięci, takie jak pH, ORP, przewodnictwo, kartę sygnału wejściowego i wyjściowego oraz przez moduł oprogramowania. To szerokie spektrum funkcji zostało teraz rozszerzone przez wprowadzenie nowego czujnika chloru typu 8232 do zamontowania w armaturze przepływu. Dzięki temu nowemu wariantowi Bürkert wzmacnia swoje Know-how w zakresie sensoryki, przez co wymagania klienta  mogą być potraktowane jeszcze bardziej indywidualnie.

Przewaga dzięki inteligentnej chemii

Różne warianty przykrytych membraną amperometrycznych czujników zapewniają rozmaite możliwości zastosowania w aplikacjach, gdzie może być zmierzony wolny chlor aż do jego najmniejszego stężenia. Dzięki zręcznemu złożeniu zastosowanych elektrolitów w typie 8232, potrzeby klienta w zakresie pomiaru wartości chloru mogą być uwzględnione prawie niezależnie od poziomu pH. Poza tym wrażliwość membrany w doniesieniu na zablokowanie przez tworzenie się biologicznego osadu może zostać silnie zmniejszona, przez co nic nie stoi na przeszkodzie w zastosowaniu w wodzie wolnej od biocydów. Poszukiwanie śladów chloru, przykładowo w napływie aplikacji odwróconej osmozy, może być przez to realizowana.

Panele analityczne w szerokim portfolio Bürkert

multiCELL nadaje się świetnie nie tylko do pomiaru chloru. Właśnie w kombinacji zapisu różnych parametrów i zadań, jak chemiczne dozowanie albo stabilizacja pH, uniwersalny przekaźnik  i regulator może pokazać swoje silne strony. Łączone mogą być wybrane komponenty, jak zawory i pompy, do tworzenia indywidualnych systemów, odpowiadających dokładnie potrzebie klienta, służących pomiarowi chloru, przepływu, wartości pH, ciśnienia.

Cechy główne nowego czujnika chloru typu 8232:

 • Zakres pomiaru od 0,005..2,000 ppm aż do 0,01..20,00 ppm
 • Dostępność wariantu silnie zmniejszającego zależność od poziomu pH
 • Specjalna wersja do stosowania w wodzie bez zawartości chloru
 • Proste podłączenie i kalibracja poprzez multiCELL typu 8619
 • Indywidualna kombinacja czujników i paneli analitycznych o wielu parametrach

 

Moja lista do porównania