Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
Bürkert - Blisko Ciebie
Urząd /4
  • Biuro główne
  • Siedziba
  • Systemhaus
  • Dystrybutor
  • Urząd
  • Roślina
  • Centrum logistyczne
bürkert
 

Prezentacja nowej wyspy zaworowej typu 8653 AirLINE Field

Nasz nowy moduł sterowniczy wyspy zaworowej typu 8653 AirLINE Field stanowi istotny wkład w zdecentralizowaną automatyzację – bez szafy sterowniczej.

Drukuj
Typ 8653

Zawsze w gotowości – dzięki wyspie zaworowej typu 8653 AirLINE Field

Nowa wyspa zaworowa Typ 8653 AirLINE Field to kompaktowa, wstępnie zmontowana jednostka modułowa, która w przeciwieństwie do konwencjonalnych wysp zaworowych może być stosowana również poza szafą sterowniczą dzięki stopniowi ochrony IP 65/67, co pozwala na montowanie jeszcze bliżej zaworu procesowego.

Pozwala to nie tylko zoptymalizować zużycie sprężonego powietrza w procesie, ale także obniżyć koszty długich połączeń węży lub higienicznych obudów szaf sterowniczych.

W porównaniu z konwencjonalnymi wyspami zaworowymi, AirLINE Field wymaga znacznie mniej miejsca w systemie, otwierając całkowicie nowe możliwości instalacji pneumatycznych zaworów pilotowych.

Funkcje diagnostyczne zawsze w zasięgu wzroku

Zintegrowany wyświetlacz LCD upraszcza rozruch i rozwiązywanie problemów. Dzięki temu można otrzymać szybką informację na temat stanu urządzenia zaworów pilotowych i procesowych. Komunikaty diagnostyczne mogą być również wysyłane do nadrzędnego układu sterowniczego. Umożliwia to monitorowanie stanu systemu w dowolnym momencie.

Bezpieczne procesy na poziomie sterowania  

Standardowe zawory zwrotne w kanałach powietrza odlotowego zapobiegają niezamierzonemu przełączaniu zaworów procesowych podczas szczytów ciśnienia.

Ponadto komunikacja w topologii zamkniętego pierścienia przyczynia się do niezawodności instalacji i tym samym zapewnia większe bezpieczeństwo procesu.

Zestawienie korzyści

✓ Elastyczność w planowaniu instalacji dzięki montażowi w pobliżu zaworu
✓ Łatwy rozruch i konserwacja
✓ Zwiększone bezpieczeństwo procesów

Skorzystaj z większej elastyczności systemu dzięki modułowi sterowniczemu wyspy zaworowej typu 8653 AirLINE Field. Dowiedz się więcej o typie 8653.

Moja lista do porównania