Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail
Bürkert - Blisko Ciebie
Urząd /4
  • Biuro główne
  • Siedziba
  • Systemhaus
  • Dystrybutor
  • Urząd
  • Roślina
  • Centrum logistyczne
bürkert
 

Musimy rozmawiać – komunikacja na wszystkich kanałach

Komunikacja odgrywa w życiu bardzo ważną rolę i jest podstawowym warunkiem funkcjonowania relacji biznesowych. Często uważamy, że mówimy „tym samym językiem”, ale wiadomości i komunikaty bywają różnie interpretowane i przetwarzane. Firma Bürkert pragnie we właściwy sposób zrozumieć Twoją sprawę, aby móc wspólnie wypracować rozwiązania.

Również w kwestii komunikacji – tak jak w przypadku opracowywania indywidualnego projektu – możesz polegać na relacji partnerskiej. Z chęcią Cię wysłuchamy, bo cenimy sobie pełną zaufania wymianę informacji. Tylko ci, którzy operują „tym samym językiem” i „rozumieją” siebie nawzajem, mogą wspólnie osiągać cele.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Era cyfryzacji ma ogromny wpływ na komunikację, przez co także na codzienną pracę. Wymiana informacji z firmą Bürkert jest możliwa za pośrednictwem wielu kanałów. Nie wyklucza to w żaden sposób kontaktu osobistego – wybór rodzaju kontaktu należy do Ciebie.

 Zapytanie pisemne

Telefoniczna porada dotycząca produktu i zakupu

Wsparcie w zakresie zapytań technicznych
 

Twój portal klienta My Bürkert

W portalu klienta My Bürkert czeka na Ciebie Twoja osoba do kontaktu. Jeśli potrzebujesz informacji i dokumentów dotyczących swoich zamówień i ofert poza naszymi godzinami pracy, znajdziesz je w odpowiednich obszarach portalu My Bürkert. Poniższy krótki film przedstawia różne funkcjonalności portalu klienta firmy Bürkert:

Zarejestruj się, aby korzystać z funkcji cyfrowych, i to bez konieczności rezygnacji z kontaktu osobistego:

Jesteś aktywny/a na całym świecie i szukasz lokalnego kontaktu Bürkert?

Dzięki oddziałom na całym świecie jesteśmy zawsze blisko – skontaktuj się z naszymi lokalnymi oddziałami:

Czy wolisz również zamawiać cyfrowo?

Nasz sklep internetowy jest dla Ciebie dostępny 24/7:

Zależy nam na Twojej opinii

Informacja zwrotna i zawory regulacyjne mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać: przepływ powinien dotrzeć we właściwe miejsce, i to bez przerywania. Dawkowanie zależy od Ciebie ;)

Skorzystaj po prostu w tym celu z jednego z kanałów komunikacji firmy Bürkert lub naszego formularza zwrotnego – a porozmawiajmy w sposób ciągły i konstruktywny:

Formularz

Opinia

Czekamy na Państwa opinię.

Moja lista do porównania