Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail
bürkert
 

Marzysz o wyspie jak z bajki? Skonfiguruj swoją własną!

W zaledwie kilku krokach możesz stworzyć wyspę zaworową typu 8652 AirLINE, która będzie dokładnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Szukasz lepszych możliwości indywidualizacji w doborze komponentów, potrzebujesz większej elastyczności i cechuje Cię otwartość na nowości? Nasz konfigurator umożliwia skompletowanie wyspy zaworowej zgodnie z oczekiwaniami.

Interesuje Cię wycieczka na wyspę marzeń?

Pozwól się przez chwilkę zainspirować!
Usiądź wygodnie! Obejrzyj krótką prezentację wideo po naszym konfiguratorze produktów, a na pewno przyjdą Ci do głowy nowe pomysły.

Chcesz przetestować naszą wyspą zaworową typu 8652 AirLINE?

Zacznij od razu!
Zabierzemy Cię na Twoją wymarzoną wyspę w trzech krokach. Tutaj możesz wprowadzić wybrane ustawienia wirtualnie w produkcie. W każdej chwili masz dostęp do zestawienia wprowadzonych informacji. Gdy tylko konfiguracja będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, możesz podzielić się wynikiem pracy z nami lub współpracownikami, umieścić produkt w koszyku i skontaktować się z nami w razie jakichkolwiek pytań. Każda konfiguracja otrzymuje indywidualny kod, za pomocą którego przez kilka tygodni można wywołać dane opracowanie. Przy każdym ponownym wywołaniu kodu poinformujemy Cię, jak długo Twoja konfiguracja jeszcze będzie dostępna. Model CAD wygenerowany automatycznie w procesie konfiguracji może być pomocny przy dalszym planowaniu.

Typ 8652

AirLINE – wyspa zaworowa – zoptymalizowana do automatyzacji procesów

Typ 8652
  • Możliwe wyłączenie zaworów związane z bezpieczeństwem
  • Łatwa diagnostyka za pomocą wyświetlacza LCD
  • Bezpieczeństwo procesu dzięki funkcjom pneumatycznym
  • Zoptymalizowane do instalacji na podłodze szafy sterowniczej
  • Warianty z zabezpieczeniem przed eksplozją zgodnie z ATEX/IECEx strefa 2

Jesteś na mieliźnie?

Poniżej wyjaśniamy szczegółowo każdy krok.
Twoja próba sprawiła, że masz pytania, a może potrzebujesz wsparcia? Zajrzyj do naszej sekcji FAQ:

Twoje osoby do kontaktu także służą Ci oczywiście pomocą. Opcje kontaktu znajdziesz na naszej stronie kontaktowej lub na portalu My Bürkert zaraz po zarejestrowaniu/zalogowaniu.

Moja lista do porównania