Bürkert - Blisko Ciebie
Urząd /2
  • Biuro główne
   Burkert-Contromatic G.m.b.H Austria - Oddzial w Polsce
   Branch-Office of Austria
   Bernardynska street 14 a
   PL-02-904 Warszawa
   Telefon +48 22 840 60 10
   Telefaks +48 22 840 60 11
   e-mail ohrexreg@ohrexreg.cy
   Website http://www.buerkert.pl/
  • Biuro główne
   Burkert Austria GmbH
   Diefenbachgasse 1-3
   A-1150 Vienna
   Telefon +43 1 8941333
   Telefaks +43 1 894 1300
   e-mail vasb@ohrexreg.ng
   Website http://www.buerkert.at/
 • Biuro główne
 • Siedziba
 • Systemhaus
 • Dystrybutor
 • Urząd
 • Roślina
 • Centrum logistyczne
bürkert
 

Bürkert FLOWave czujniki do pomiaru przepływu płynów

Wraz z przepływowym czujnikiem FLOWave Bürkert rozwinął rewolucyjny nowy czujnik dopomiaru przepływu płynów, który może być wykorzystany w szerokim zakresie aplikacji. Wykorzystanie technologii Surface Acoustic Wave (SAW) oraz korpusu wykonanego w całości ze stali szlachetnej (wraz z tubą pomiarową wolną od komponentów) zastosowanych w urządzeniu Bürkert FLOWave pozwoliło na osiągnięcie najwyższego poziomu pomiaru przepływu płynów oraz oprzyrządowania.

Najważniejsze zalety FLOWave to brak części zamontowanych wewnątrz tuby pomiarowej oraz wykonanie i wykończenie powierzchni identyczne z resztą instalacji.

Oznacza to, jeśli chodzi o higienę, czyszczenie i warunki przepływu, brak różnicy w porównaniu do innych części prostej rury. Bezkontaktowa zasada budowy stanowi korzyści w zakresie higieny, jakie przewidziane są dla wysokiej klasy przepływomierzy, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Bürkert FLOWave urządzenie do pomiaru przepływu płynów

Rewolucyjny FLOWave ma zwartą i prosta konstrukcję. Może być instalowany w aplikacjach zarówno poziomo, jak i pionowo, bez wpływu na efektywność pracy. Przy pomiarach czystej wody, jak przy produkcji leków i zastrzyków dożylnych, standardowe przepływomierze magnetyczne są często nieefektywne ze względu na niską przewodność czystej wody.

W tym wysoce wymagającym sektorze, kiedy dochodzi do specyfikacji oprzyrządowania, wysoka dokładność technologii FLOWave SAW stanowi jedyne rozwiązanie. Typowe aplikacje z zastosowaniem FLOWave obejmują: odmierzanie ultra czystej wody, miksowanie zastrzyków dożylnych, płynów do systemów dozujących oraz monitoring produkcji medycznej i krytycznych procesów CIP i SIP.

Typ 8098 marki Bürkert – czujniki do pomiaru przepływu płynów

Ian Webster, Segment Manager .hygienic w Oddziale Wielka Brytania: “Oto FLOWave Typu 8098. Jest to urządzenie służące do pomiaru przepływu płynów wykorzystujące technologię zakłóceń zwaną Surface Acoustic Wave. Higieniczna konstrukcja sprosta wymaganiom przemysłu farmaceutycznego i biofarmaceutycznego, w szczególności gdy w grę wchodzi obieg wody o małej lub bez przewodności.

Cechą szczególną jest budowa urządzenia, czyli tuba odpowiadająca higienicznym standardom. Urządzenie jest jedyne w swoim rodzaju, ponieważ nie ma w nim komponentów czujnikowych wchodzących w kontakt z medium, co oznacza, że procesy czyszczenia są optymalnie wspomagane przez bardzo zwartą i lekką konstrukcję.

FLOWave oznacza możliwość optymalnego oczyszczenia; nie ma utraty ciśnienia, tak więc jest oszczędność energii; oznacza to także bezkompromisowy pomiar przepływu”.

Podsumowując, FLOWave oferuje niesłychaną dokładność w połączeniu z ekstremalnie kompaktową konstrukcją bez ograniczeń przepływu oraz oferuje korzyści związane w ograniczeniem kosztów instalacji, kosztów operacyjnych i utrzymania.

Moja lista do porównania