Udostępnij pocztą e-mail
Nie wszystkie niezbędne pola zostały wypełnione
wyślij e-mail
Bürkert - Blisko Ciebie
Urząd /4
  • Biuro główne
  • Siedziba
  • Systemhaus
  • Dystrybutor
  • Urząd
  • Roślina
  • Centrum logistyczne
bürkert
 

Wirtualna wystawa firmy Burkert

Spółka Burkert rozumie, że odwiedzanie wystaw handlowych jest obecnie przedsięwzięciem wymagającym zarówno pod względem finansowym, jak i czasowym. Nasza wirtualna wystawa, pozwalająca na pełne uczestnictwo dzięki technologii 3D, zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ zabiera Państwa w wirtualną podróż po naszych najnowszych produktach, nie odrywając przy tym od biurka.

Drukuj

Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnej wystawy firmy Burkert bez wstawania z krzesła

Choć w dalszym ciągu staramy się uczestniczyć w wybranych wydarzeniach branżowych, pragniemy zaoferować alternatywne doświadczenie, mogące przemówić do szerszej publiczności poza ograniczoną przestrzenią centrum wystawowego. Dlatego właśnie opracowaliśmy to zapewniające oszczędność czasu rozwiązanie, dzięki któremu uczestnictwo naszych klientów nie generuje kosztów, nie wymaga podróży ani wysiłku.

Wirtualna podróż przez nasze produkty i usługi

Burkert, jako organizacja zaawansowana pod względem technologicznym, która myśli przyszłościowo, nieustannie poszukuje sposobów na wprowadzanie innowacji. Skutkuje to regularnym opracowywaniem nowych pionierskich produktów, ale także rozszerza sposób przekazywania informacji o tych przełomowych rozwiązaniach.

Dlatego właśnie spółka Burkert utworzyła cyfrowe stoisko handlowe, oferujące wirtualną podróż po naszych najnowszych produktach. Realistyczne stoisko wystawowe w formacie 3D podzielono na osiem części, obejmujących nasze cztery główne obszary produktowe – rozwiązania wodne, gazowe, higieniczne i w skali mikro – a także nowe produkty, sklep internetowy, przepływomierz FLOWave oraz systemy.

Kliknięcie na jedną z tych ośmiu części stoiska wyświetla stół, na którym znajdują się odpowiednie produkty. Można nie tylko kliknąć produkt i uzyskać opis jego specyfikacji oraz odpowiednie karty danych technicznych, ale także wyświetlić filmiki pokazowe i pobrać broszury produktów.

Co więcej, za pośrednictwem poczty elektronicznej można się skontaktować z naszym zespołem sprzedawców, aby podjąć rozmowę na temat Państwa zastosowania i wymogów dotyczących produktów. Dodatkowo, bezpośrednio z wystawy można pobrać najnowszą wersję pełnego katalogu Burkert Select, w którym obejrzeć można całą gamę naszych produktów.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat wirtualnej wystawy firmy Burkert lub bardziej szczegółowo omówić dowolne z naszych produktów bądź usług, prosimy o kontakt z zespołem sprzedawców Burkert już dziś.

Formularz kontaktowy Sprzedaż

Kontakt...

Moja lista do porównania